Movies
Ratings
532
BraveheartRated ★ 4.0
The Hitchhiker's Guide to the GalaxyRated ★ 4.0
Rise of the Planet of the ApesRated ★ 3.5
AnastasiaRated ★ 3.5
Step UpRated ★ 3.5
A River Runs Through ItRated ★ 4.0
The Perks of Being a WallflowerRated ★ 3.5
10 Things I Hate About YouRated ★ 5.0
Ocean's ElevenRated ★ 4.0
The World's Fastest IndianRated ★ 5.0
Les MisérablesRated ★ 4.0
Knockin' on Heaven's DoorRated ★ 4.0
Gone with the WindRated ★ 5.0
Toy StoryRated ★ 4.0
BatmanRated ★ 4.0
The CureRated ★ 4.0
Cowboy Bebop: The MovieRated ★ 4.0
Star Wars: Episode VI - Return of the JediRated ★ 5.0
The Usual SuspectsRated ★ 4.0
The Hunger GamesRated ★ 4.5