Titles you rated
- Squid Game Season 2Rated ★ 2.0
- A Killer ParadoxRated ★ 4.0
- What If...? Season 2Rated ★ 3.0
- Loki Season 2Rated ★ 4.0
MovingRated ★ 4.5- Mask GirlRated ★ 3.0
- One Piece Season 1Rated ★ 3.0
- Secret InvasionRated ★ 3.0
Bocchi the Rock!Rated ★ 3.5- BloodhoundsRated ★ 2.0
- The Glory Part 2Rated ★ 3.5
- The Glory Part 1Rated ★ 4.0
- The Sandman Season 1Rated ★ 4.5
- Ms. MarvelRated ★ 3.5
- Love, Death & Robots Season 3Rated ★ 4.5
- The Silent SeaRated ★ 3.0
What If...? Season 1Rated ★ 4.5
Tower of GodRated ★ 3.5- Hellbound Season 1Rated ★ 4.0
Breaking BadRated ★ 4.0