Series
Ratings
23
Dr. STORKSRated ★ 4.0
UnnaturalRated ★ 4.5
Tokyo Ghoul √ARated ★ 3.0
Tokyo GhoulRated ★ 5.0
Take Me to Love & Meal Season 2Rated ★ 1.5
Take Me to Love & MealRated ★ 1.5
The NewsroomRated ★ 5.0
The NewsroomRated ★ 4.0
The NewsroomRated ★ 5.0
恋がヘタでも生きてますRated ★ 3.0
Adventure TimeRated ★ 4.5
The Queen's ClassroomRated ★ 4.0
Let Me Call You Father-in-LawRated ★ 3.0
下北沢ダイハードRated ★ 2.0
Great Teacher OnizukaRated ★ 5.0
We're Millennials. Got a problem?Rated ★ 2.0
Nodame CantabileRated ★ 4.0
We Married as a Job!Rated ★ 4.0
The Walking Dead Season 4Rated ★ 5.0
The Walking Dead Season 5Rated ★ 4.0