Titles you rated
Oshi no KoRated ★ 5.0- Cyberpunk: Edgerunners Season 1Rated ★ 5.0
Young Lady and GentlemanRated ★ 5.0
Fullmetal Alchemist: BrotherhoodRated ★ 5.0
Digimon TamersRated ★ 5.0
Demon SlayerRated ★ 5.0
If We Were A SeasonRated ★ 5.0
Welcome to the N.H.K.Rated ★ 5.0
Cardcaptor SakuraRated ★ 5.0
Card Captor Sakura: Chapter of the Crow CardsRated ★ 5.0
Prison SchoolRated ★ 5.0
StrangerRated ★ 5.0
Neon Genesis EvangelionRated ★ 5.0
The Melancholy of Haruhi SuzumiyaRated ★ 5.0