Series
Ratings
92
Chainsaw ManRated ★ 4.0
Fullmetal Alchemist: BrotherhoodRated ★ 5.0
Mob Psycho 100Rated ★ 4.0
Jujutsu Kaisen Seaseon 2 Kaigyoku Gyokusetsu ArcRated ★ 3.0
Jujutsu Kaisen Seaseon 2 Shibuya-jihen ArcRated ★ 2.5
Jujutsu KaisenRated ★ 3.0
Breaking BadRated ★ 4.0
Breaking BadRated ★ 4.0
Breaking BadRated ★ 4.5
Breaking BadRated ★ 5.0
Breaking BadRated ★ 5.0
Revue StarlightRated ★ 3.5
Neon Genesis EvangelionRated ★ 4.0- Hellbound Season 1Rated ★ 2.0
Demon SlayerRated ★ 3.5
Attack on Titan The Final Season Part 1Rated ★ 4.0- 한국인의 저주의 역사Rated ★ 4.0
Yuri!!! on IceRated ★ 3.0
Gintama. - Slip ArcRated ★ 5.0
Gintama.: Silver Soul Arc 2Rated ★ 5.0