Movies
Ratings
98
Monsters UniversityRated ★ 4.0
Perfect NumberRated ★ 4.5
The Hunger Games: Catching FireRated ★ 3.0
MatildaRated ★ 4.0
The Hunger GamesRated ★ 3.0
Shrek Forever AfterRated ★ 3.0
The Twilight Saga: Breaking Dawn - Part 2Rated ★ 3.5
The Chronicles of Narnia: Prince CaspianRated ★ 3.5
Ice AgeRated ★ 3.0
Night at the Museum: Battle of the SmithsonianRated ★ 3.5
Mission: ImpossibleRated ★ 3.0
X-Men: The Last StandRated ★ 3.5
X-Men Origins: WolverineRated ★ 3.5
Finding NemoRated ★ 3.0
MadagascarRated ★ 3.0
The Twilight Saga: EclipseRated ★ 3.0
Death NoteRated ★ 3.0
The IncrediblesRated ★ 3.5
Highway StarRated ★ 3.0
Shrek the ThirdRated ★ 3.0