Titles you rated
Demon Slayer Swordsmith Village ArcRated ★ 4.0
Demon SlayerRated ★ 4.0
Demon Slayer Entertainment District ArcRated ★ 4.0- Squid Game Season 2Rated ★ 3.0
SignalRated ★ 4.0
Ghost StoriesRated ★ 3.5
Descendants of the SunRated ★ 3.0
Missing YouRated ★ 3.5
Scandal: A Shocking and Wrongful IncidentRated ★ 3.5
GleeRated ★ 4.5
GleeRated ★ 4.5
GleeRated ★ 4.5
GleeRated ★ 4.5
GleeRated ★ 4.5
My Daughter, Geum Sa-WolRated ★ 4.0
GleeRated ★ 4.5
The King Dae JoyoungRated ★ 4.0
Winter SonataRated ★ 4.0
Smile AgainRated ★ 4.0
The King's DoctorRated ★ 4.5