Movies
Ratings
686
Mickey 17Rated ★ 3.5
A Normal FamilyRated ★ 3.5
Se7enRated ★ 3.5
The Florida ProjectRated ★ 4.5
In the Mood for LoveRated ★ 3.0
Doctor Strange in the Multiverse of MadnessRated ★ 2.5
Decision to LeaveRated ★ 4.5
Spider-Man: No Way HomeRated ★ 3.5
Hell or High WaterRated ★ 4.0
Sicario: Day of the SoldadoRated ★ 3.5
SearchingRated ★ 4.0
WonderRated ★ 4.0
Green BookRated ★ 4.5- City of God: 10 Years LateRated ★ 3.0
City of GodRated ★ 4.5
MinariRated ★ 4.5- Noodle FishRated ★ 4.0
My Octopus TeacherRated ★ 4.0
Home Alone 3Rated ★ 3.0
Phone BoothRated ★ 3.5