Movies
Ratings
20
Hello GhostRated ★ 5.0
Mean GirlsRated ★ 5.0
A Werewolf BoyRated ★ 3.0
Iron Man 2Rated ★ 3.0
Uptown GirlsRated ★ 5.0
Voice of a MurdererRated ★ 3.0
The Amazing Spider-ManRated ★ 5.0
Spider-Man 2Rated ★ 5.0
Step Up RevolutionRated ★ 4.0
Spider-Man 3Rated ★ 5.0
SunnyRated ★ 3.0
Spider-ManRated ★ 5.0
Iron ManRated ★ 4.0
The NotebookRated ★ 2.0
Pirates of the Caribbean: Dead Man's ChestRated ★ 4.0
Pirates of the Caribbean: At World's EndRated ★ 4.0
Pirates of the Caribbean: The Curse of the Black PearlRated ★ 4.0
Pirates of the Caribbean: On Stranger TidesRated ★ 4.0
Ghost HouseRated ★ 1.0
Percy Jackson & the Olympians: The Lightning ThiefRated ★ 2.0