Series
Ratings
77- Resident EvilRated ★ 3.0
HomelandRated ★ 3.5
Breaking BadRated ★ 4.0
Hunter X HunterRated ★ 4.5
My Hero AcademiaRated ★ 3.5
SupernaturalRated ★ 3.0
Demon SlayerRated ★ 4.0
LegionRated ★ 3.0
The Seven Deadly Sins: Revival of the CommandmentsRated ★ 2.0
ChernobylRated ★ 4.0
WestworldRated ★ 3.5
LostRated ★ 3.5
Tokyo GhoulRated ★ 2.5
Altered CarbonRated ★ 4.5
Gurren LagannRated ★ 5.0
Stranger ThingsRated ★ 3.5
Designated SurvivorRated ★ 3.0
FringeRated ★ 4.0
OzarkRated ★ 3.5
Breaking BadRated ★ 4.0