Series
Ratings
86- Badly In Love Season 1Rated ★ 3.0
PluribusRated ★ 4.0- Culinary Class Wars Season 2Rated ★ 4.5
- The Dream Life of Mr. KimRated ★ 3.5
- Physical: AsiaRated ★ 3.5
- AdolescenceRated ★ 4.5
- 3 Body ProblemRated ★ 4.0
- The Echoes of Survivors: Inside Korea's TragediesRated ★ 4.0
- K-foodie meets J-foodie Season 2Rated ★ 2.5
- K-foodie meets J-foodieRated ★ 2.5
- ShōgunRated ★ 4.5
- Squid Game Season 3Rated ★ 2.5
- Adventure by Accident Season 3Rated ★ 4.0
- 태어난 김에 음악일주Rated ★ 3.0
- Adventure by Accident Season 4Rated ★ 4.0
Earth Marble World Tour Season 2Rated ★ 3.0
Earth Marble World TourRated ★ 3.5- 직장인들Rated ★ 4.0
- Hot SpotRated ★ 4.0
- 청춘의국Rated ★ 4.5