Movies
Ratings
72
French KissRated ★ 3.0
MoonlightRated ★ 4.5
Asura: The City of MadnessRated ★ 4.0
The Perks of Being a WallflowerRated ★ 3.0
Midnight DinerRated ★ 3.0
Something's Gotta GiveRated ★ 3.0
Nobody Loves MeRated ★ 3.0
Your Name.Rated ★ 2.5
ChicagoRated ★ 3.0
Magic in the MoonlightRated ★ 3.0
Love and Other DisastersRated ★ 4.0
Punch-Drunk LoveRated ★ 3.0
No ReservationsRated ★ 3.0
How to Lose a Guy in 10 DaysRated ★ 3.0
The HostRated ★ 2.5
While You Were SleepingRated ★ 2.5
Jerry MaguireRated ★ 3.5
InceptionRated ★ 2.5
The Prince & MeRated ★ 4.0
10 Things I Hate About YouRated ★ 3.5