Movies
Ratings
41
Dead Poets SocietyRated ★ 4.5
The King's SpeechRated ★ 4.5
The Da Vinci CodeRated ★ 4.0
FrozenRated ★ 4.5
26 YearsRated ★ 2.0
May 18Rated ★ 5.0
I Am SamRated ★ 4.5
Life Is BeautifulRated ★ 5.0
Kundo: Age of the RampantRated ★ 3.0
Joint Security AreaRated ★ 4.5
Detective K: Secret of the Lost IslandRated ★ 3.0
Step UpRated ★ 4.0
Ocean's ThirteenRated ★ 3.5
SnowpiercerRated ★ 4.5
August RushRated ★ 4.5
Mr. & Mrs. SmithRated ★ 4.0
The Shawshank RedemptionRated ★ 4.5
Love LetterRated ★ 4.5
Home AloneRated ★ 4.0
The Good, The Bad, The WeirdRated ★ 4.0