Movies
Ratings
124
ChappieRated ★ 3.5
The NeighborsRated ★ 3.5
MasqueradeRated ★ 4.0
The Princess DiariesRated ★ 5.0
I Am SamRated ★ 5.0
Captain America: The First AvengerRated ★ 4.0- Hear MeRated ★ 5.0
The Way HomeRated ★ 4.5
The HostRated ★ 4.0
EquilibriumRated ★ 4.5
AlienRated ★ 3.5
District 9Rated ★ 3.0
Very Ordinary CoupleRated ★ 3.0
DerangedRated ★ 3.5
World War ZRated ★ 5.0
Men in Black IIRated ★ 3.5
The PianistRated ★ 4.5
The Hobbit: The Desolation of SmaugRated ★ 5.0
Secretly, GreatlyRated ★ 4.0
Men in BlackRated ★ 4.0