Movies
Ratings
1471
Neon Genesis Evangelion: Death & RebirthRated ★ 1.0
SupermanRated ★ 2.5
F1: The MovieRated ★ 3.5
QueerRated ★ 3.5- KPop Demon HuntersRated ★ 2.5
How to Train Your DragonRated ★ 3.0
Lilo & StitchRated ★ 3.5
Mission: Impossible - The Final ReckoningRated ★ 2.0
Mickey 17Rated ★ 3.0
Venom: The Last DanceRated ★ 0.5
MoneyRated ★ 0.5- Woman of the HourRated ★ 3.0
- It's What's InsideRated ★ 1.5
The Boy and the HeronRated ★ 0.5
The Fall GuyRated ★ 0.5
Aquaman and The Lost KingdomRated ★ 0.5
Late Night With the DevilRated ★ 2.5
ExhumaRated ★ 3.0
Deadpool & WolverineRated ★ 2.5
Blue BeetleRated ★ 0.5