Movies
Ratings
85
It's a Boy Girl ThingRated ★ 4.0
She's All ThatRated ★ 2.5
The Art of Getting ByRated ★ 3.0
Charlie St. CloudRated ★ 3.0
Do Re Mi Fa So La Si DoRated ★ 2.0
Daddy Long LegsRated ★ 2.5
GreaseRated ★ 4.0
A Walk to RememberRated ★ 3.5
Becoming JaneRated ★ 4.0
The Parent TrapRated ★ 4.0
Miracle of Giving FoolRated ★ 3.0
Crying Out Love in the Center of the WorldRated ★ 4.0
Step Up RevolutionRated ★ 4.0
Lovers' ConcertoRated ★ 4.5
Pride & PrejudiceRated ★ 3.5
A Werewolf BoyRated ★ 4.0
The Princess Diaries 2: Royal EngagementRated ★ 3.5
He's Just Not That Into YouRated ★ 4.0
BigRated ★ 5.0
The MissionRated ★ 3.5