Movies
Ratings
1011
Escape from MogadishuRated ★ 3.5
TenetRated ★ 3.0
AladdinRated ★ 3.5
ParasiteRated ★ 4.5
Last ChristmasRated ★ 3.0
ExitRated ★ 3.0
The Equalizer 2Rated ★ 3.0
JokerRated ★ 4.0
AshfallRated ★ 3.0
Crazy RomanceRated ★ 3.5
Five Feet ApartRated ★ 4.0
MongaRated ★ 3.0
The One I LoveRated ★ 3.5
On Your Wedding DayRated ★ 2.5
What Happened to MondayRated ★ 4.0
I Feel PrettyRated ★ 4.0
The Princess and the MatchmakerRated ★ 2.0
Bohemian RhapsodyRated ★ 4.5- MicrohabitatRated ★ 4.5
Mission: Impossible - FalloutRated ★ 3.0