Series
Ratings
250
Secret LoveRated ★ 3.5
Jang Ok Jung, Living by LoveRated ★ 3.0
RememberRated ★ 2.5
Six Flying DragonsRated ★ 3.0- Super Band Season 2Rated ★ 4.5
Empress KiRated ★ 3.5- Super BandRated ★ 4.5

Kill Me, Heal MeRated ★ 4.5
The Moon Embracing the SunRated ★ 3.5
StrangerRated ★ 3.5
VincenzoRated ★ 4.0
Move to HeavenRated ★ 3.0- Shadow Detective Season 2Rated ★ 4.5

Yumi's Cells Season 1Rated ★ 3.5
Hi Bye, Mama!Rated ★ 4.0- Work Later, Drink NowRated ★ 4.5
- Shadow Detective Season 1Rated ★ 4.5
The Office Blind DateRated ★ 3.0
Work Later, Drink NowRated ★ 4.5
Taxi DriverRated ★ 4.0