Titles you rated
Six Lying University StudentsRated ★ 2.0
The Social NetworkRated ★ 3.0
The Drug KingRated ★ 1.5
One Battle After AnotherRated ★ 4.5- No Other ChoiceRated ★ 3.5

AftersunRated ★ 3.0- The Children's TrainRated ★ 3.0
- The Final SemesterRated ★ 4.0
Poor ThingsRated ★ 4.0
Beautiful BoyRated ★ 3.5- My Daughter is a ZombieRated ★ 1.0
Blue JasmineRated ★ 5.0
Because I Hate KoreaRated ★ 2.0- Zombie-Free Test DayRated ★ 2.0
Cinema ParadisoRated ★ 3.5
Still AliceRated ★ 3.5
InceptionRated ★ 4.5
The Barber of SiberiaRated ★ 5.0
HappyendRated ★ 2.5
The Social DilemmaRated ★ 4.0