Movies
Ratings
1095- NonnasRated ★ 3.5
CruellaRated ★ 3.0
Ghost Cat AnzuRated ★ 2.5
One Battle After AnotherRated ★ 4.5
BallerinaRated ★ 3.0
Inside Llewyn DavisRated ★ 4.0- KPop Demon HuntersRated ★ 3.5
ElioRated ★ 3.0
Mission: Impossible - The Final ReckoningRated ★ 4.0
Mission: Impossible – Dead Reckoning Part OneRated ★ 3.5- The Fall 4K re-mastered versionRated ★ 4.5
Thunderbolts*Rated ★ 3.5
AkiraRated ★ 3.0
The Silence of the LambsRated ★ 4.5
ConclaveRated ★ 4.0
Love in the Big CityRated ★ 4.0- Exorcism Chronicles: The BeginningRated ★ 3.5
- Wallace & Gromit: Vengeance Most FowlRated ★ 3.5
TenetRated ★ 3.0
Moana 2Rated ★ 2.0