Titles you rated
Tokyo GodfathersRated ★ 3.5
The Passengers of the NightRated ★ 3.0
SoulRated ★ 4.5- The Life of ChuckRated ★ 3.0

The Girl with the NeedleRated ★ 3.0
Two Seasons, Two StrangersRated ★ 4.5
The ShiningRated ★ 4.0
Mufasa: The Lion KingRated ★ 3.0
KOKUHORated ★ 4.0- Train DreamsRated ★ 4.5
Anatomy of a FallRated ★ 5.0
Zootopia 2Rated ★ 4.0
ZootopiaRated ★ 3.5
Wicked: For GoodRated ★ 3.5
El SurRated ★ 4.0
A City of SadnessRated ★ 4.5
Paris, TexasRated ★ 4.5- The MastermindRated ★ 4.0
- Planet SpoiliaRated ★ 2.5
- ForestRated ★ 3.5