Series
Ratings
26
Pretty Proofreader Season 1Rated ★ 4.0
We Married as a Job!Rated ★ 5.0
Nigeru wa Haji da ga Yaku ni Tatsu Ganbare Jinrui! Shinshun Special!!Rated ★ 4.5
UnnaturalRated ★ 5.0
Call of the NightRated ★ 4.5
School-Live!Rated ★ 2.5
ERASEDRated ★ 4.5
MashleRated ★ 3.0
Jujutsu Kaisen Seaseon 2 Kaigyoku Gyokusetsu ArcRated ★ 4.0
Jujutsu KaisenRated ★ 4.0- Cyberpunk: Edgerunners Season 1Rated ★ 5.0
My Hero AcademiaRated ★ 4.0
My Hero Academia Season 5Rated ★ 4.0
My Hero AcademiaRated ★ 4.0
My Hero AcademiaRated ★ 4.0
My Hero AcademiaRated ★ 4.0
Chainsaw ManRated ★ 4.0
My Hero AcademiaRated ★ 4.0
Steins;Gate 0Rated ★ 5.0
STEINS;GATERated ★ 5.0