Movies
Ratings
160
The Man from NowhereRated ★ 5.0- A PromiseRated ★ 4.0
Innocent StepsRated ★ 3.0
Pretty WomanRated ★ 4.0
AlienRated ★ 4.0
ShineRated ★ 3.0
Fast FiveRated ★ 4.0
Monsters UniversityRated ★ 4.0
E.T. the Extra-TerrestrialRated ★ 4.0
Moulin Rouge!Rated ★ 5.0
Be With YouRated ★ 3.0
AladdinRated ★ 3.0
MulanRated ★ 4.0
Fast & FuriousRated ★ 4.0
The Last BlossomRated ★ 4.0
Star Wars: Episode III - Revenge of the SithRated ★ 5.0
A.I. Artificial IntelligenceRated ★ 4.0
My Name Is KhanRated ★ 4.0
As Good As It GetsRated ★ 5.0
A Bittersweet LifeRated ★ 4.0