Series
Ratings
59
NoragamiRated ★ 3.5
Alone in LoveRated ★ 5.0
Demon SlayerRated ★ 4.0
Years and YearsRated ★ 4.0- Two You Project - Sugar Man 2Rated ★ 3.5
One Punch Man Season 2Rated ★ 3.0
Behind the White TowerRated ★ 4.0
Be MelodramaticRated ★ 4.0
Kids on the SlopeRated ★ 4.0
ChernobylRated ★ 4.0- EBS Space SympathyRated ★ 4.5
True DetectiveRated ★ 3.5
Kill la KillRated ★ 4.0
True DetectiveRated ★ 4.0- Welcome, First Time in Korea? Season 1Rated ★ 3.5
Killing EveRated ★ 3.5
Killing EveRated ★ 4.0
The Man Who Can't Get Married Season 1Rated ★ 4.0
BORDERRated ★ 4.0
WestworldRated ★ 3.5