Series
Ratings
423- Uchi no Bengoshi wa Mata Shitemo Te ga KakaruRated ★ 4.0
- So, You Make ItRated ★ 3.0
- Chosen HomeRated ★ 3.5
Campfire Cooking in Another World with my Absurd SkillRated ★ 4.0
My Hero Academia Season 5Rated ★ 5.0
My Hero AcademiaRated ★ 5.0- My Hero Academia FINAL SEASONRated ★ 5.0
- My Hero AcademiaRated ★ 5.0
- The 19th Medical ChartRated ★ 4.0
- Bokutachi wa Mada Sono Hoshi no Kousoku wo ShiranaiRated ★ 4.5
- HirayasumiRated ★ 4.5
- Ashita wa Motto, Ii Hi ni NaruRated ★ 3.5
- Happiness Comes from Eating, Sleeping and WaitingRated ★ 3.5
- Fune wo Amu: Watashi Jisho TsukurimasuRated ★ 4.0
BarakamonRated ★ 4.0- 119 Emergency CallRated ★ 3.5
- Taigan no Kaji: Kore ga, Watashi no Ikiru Michi!Rated ★ 3.5
VivantRated ★ 3.0
Coffee Ikaga DeshouRated ★ 2.5- Dope Mayaku Torishimaribu TokusyukaRated ★ 1.0