Series
Ratings
32
ORESUKI: Are you the only one who loves me?Rated ★ 4.0
Sound! Euphonium Season 1Rated ★ 3.5
Eromanga SenseiRated ★ 4.0
Yu-Gi-Oh! GXRated ★ 4.0
유희왕 1기Rated ★ 3.5
MononokeRated ★ 3.0- SkinsRated ★ 0.5
NARUTO-ナルト- 疾風伝 イタチ真伝篇~光と闇~Rated ★ 5.0
Mr. Kinpachi in Class 3B Season 1Rated ★ 4.5
Doctor-X: Surgeon Michiko DaimonRated ★ 3.0
Dr. Coto's ClinicRated ★ 1.0
Lieutenant Ninzaburo FuruhataRated ★ 2.0
Full HouseRated ★ 2.0
Gossip GirlRated ★ 1.0
Kindaichi Case FilesRated ★ 5.0
Gossip GirlRated ★ 0.5
The Files of Young Kindaichi: Jungle School Murder MysteryRated ★ 3.0
Good Luck!!Rated ★ 3.0
GTO: Great Teacher Onizuka Season 1Rated ★ 3.5
Dragon ZakuraRated ★ 5.0