Titles you rated

Dark Figure of CrimeRated ★ 3.5
Barking Dogs Never BiteRated ★ 4.0
No Country for Old MenRated ★ 4.5
The Bucket ListRated ★ 4.0
Stuart LittleRated ★ 3.5
A.I. Artificial IntelligenceRated ★ 4.5
Kung Fu PandaRated ★ 4.0
The Devil Wears PradaRated ★ 3.5
Spider-Man 3Rated ★ 3.5
The ClassicRated ★ 4.5
Beauty and the BeastRated ★ 3.5
Before MidnightRated ★ 4.0
My Dear DesperadoRated ★ 3.5
Once Upon a Time in a BattlefieldRated ★ 3.0
Radio StarRated ★ 3.5
Cyrano AgencyRated ★ 3.5
Chungking ExpressRated ★ 4.0
Shaolin SoccerRated ★ 3.5
A Chinese Odyssey Part Two: CinderellaRated ★ 4.0
Fast & Furious 6Rated ★ 3.5