Series
Ratings
45
Hanzawa Naoki Season 2Rated ★ 4.5
Demon SlayerRated ★ 5.0
Mr. SunshineRated ★ 4.5
Game of Thrones Season 8Rated ★ 3.5
H2 너와 있던 날들Rated ★ 4.0
Stranger ThingsRated ★ 4.5
Crash Landing on YouRated ★ 4.0
Hot Stove LeagueRated ★ 5.0
The WitcherRated ★ 3.5
Midnight Diner Season 1Rated ★ 4.5
Nodame Cantabile in EuropeRated ★ 4.0
The Prince of TennisRated ★ 3.5- Two You Project - Sugar ManRated ★ 3.0
Assassination ClassroomRated ★ 3.5
One Punch ManRated ★ 5.0
Stranger ThingsRated ★ 5.0
SuitsRated ★ 3.0
SuitsRated ★ 3.0
SuitsRated ★ 2.5
Neon Genesis EvangelionRated ★ 4.0