Series
Ratings
58
Your Lie in AprilRated ★ 3.5
Violet EvergardenRated ★ 4.0
A Certain Scientific Railgun SRated ★ 4.0
A Certain Scientific RailgunRated ★ 4.0
Steins;Gate 0Rated ★ 4.0
STEINS;GATERated ★ 4.5
The Quintessential QuintupletsRated ★ 3.0
BanG Dream! Season 2Rated ★ 4.0
IRODUKU: The World in ColorsRated ★ 4.0
Angel Beats!Rated ★ 5.0
Run with the WindRated ★ 4.0
Himote House: A Share House of Super Psychic GirlsRated ★ 3.0
Cells at Work!Rated ★ 4.0
CitrusRated ★ 3.0
Revue StarlightRated ★ 3.5
Magical Girl Madoka MagikaRated ★ 4.0
Is the Order a Rabbit?Rated ★ 3.0
Is the Order a Rabbit?Rated ★ 3.0
Hello!! Golden MosaicRated ★ 3.0
Golden MosaicRated ★ 3.0