Series
Ratings
13
KingdomRated ★ 3.5
Kingdom Season 1Rated ★ 3.5
Breaking BadRated ★ 3.5
MindhunterRated ★ 4.0
The Walking Dead Season 3Rated ★ 3.5
The Walking Dead Season 2Rated ★ 4.5
The End of the F***ing WorldRated ★ 4.0
The Walking Dead Season 1Rated ★ 4.5
The Queen's GambitRated ★ 4.5
True DetectiveRated ★ 4.5
Midnight Diner Season 1Rated ★ 5.0- 다큐프라임 - 자본주의Rated ★ 4.0
The NewsroomRated ★ 4.0