Series
Ratings
64- When Life Gives You TangerinesRated ★ 4.0
- Summer StrikeRated ★ 2.5
- Weak Hero Class Season 2Rated ★ 2.5
- Weak Hero Class 1Rated ★ 3.5
- Agatha All AlongRated ★ 4.0
- AdolescenceRated ★ 5.0
- Squid Game Season 2Rated ★ 2.0
- First LoveRated ★ 4.5
- ShōgunRated ★ 4.5
- Beef Season 1Rated ★ 4.5
- Wu-Tang: An American Saga Season 1Rated ★ 4.5
The Falcon and the Winter SoldierRated ★ 3.5- Midnight MassRated ★ 4.0
- Arcane Season 1Rated ★ 4.0
WandaVisionRated ★ 3.0
Loki Season 1Rated ★ 4.5
Squid Game Season 1Rated ★ 3.5- DevsRated ★ 3.5
The Queen's GambitRated ★ 4.5- DraculaRated ★ 3.0