Titles you rated
Murder, Take OneRated ★ 3.5
ChangelingRated ★ 3.0
The Admiral: Roaring CurrentsRated ★ 4.0
X-Men: The Last StandRated ★ 3.0
X-Men Origins: WolverineRated ★ 3.0
X-Men: First ClassRated ★ 3.0
The Amazing Spider-Man 2Rated ★ 4.0
A Hard DayRated ★ 5.0
Edge of TomorrowRated ★ 3.5
Captain America: The Winter SoldierRated ★ 2.5
X-Men: Days of Future PastRated ★ 3.0
MonsterRated ★ 2.0
Non-StopRated ★ 3.0
Mr. HongRated ★ 3.0- ScoutRated ★ 3.0
Love & Other DrugsRated ★ 3.0- All for LoveRated ★ 3.0
The Princess DiariesRated ★ 4.0
Modern BoyRated ★ 3.0
A Single ManRated ★ 3.0