Titles you rated
True LiesRated ★ 4.5
Resident Evil: RetributionRated ★ 4.0
ThirstRated ★ 4.0
HomefrontRated ★ 4.0
Thor: The Dark WorldRated ★ 4.5
The Scorpion KingRated ★ 4.0
The Princess DiariesRated ★ 4.0
He Was CoolRated ★ 2.0
Step Up RevolutionRated ★ 3.0
MoebiusRated ★ 1.0
What Women WantRated ★ 3.0
The ConjuringRated ★ 5.0
The Blue LagoonRated ★ 4.0
A Moment to RememberRated ★ 3.0
ArmageddonRated ★ 3.5
Back to the Future Part IIRated ★ 3.0
G.I. Joe: The Rise of CobraRated ★ 3.0
Swordsman III: The East Is RedRated ★ 3.5
The MedallionRated ★ 3.5
Wrath of the TitansRated ★ 3.0