Series
Ratings
343- Money Heist: Korea - Joint Economic Area Part 2Rated ★ 5.0
- Aggretsuko Season 5Rated ★ 3.0
- The IdolRated ★ 3.5
- Weak Hero Class 1Rated ★ 3.0
Black BirdRated ★ 4.5
KakeguruiRated ★ 4.0- Dahmer - Monster: The Jeffrey Dahmer StoryRated ★ 3.5
House of the Dragon Season 1Rated ★ 4.0- Worst Roommate Ever Season 1Rated ★ 4.0
- Rabbit HoleRated ★ 2.0
- Beef Season 1Rated ★ 5.0
Band of BrothersRated ★ 4.5- In the Name of God: A Holy BetrayalRated ★ 3.0
- The Glory Part 2Rated ★ 4.0
My Life as Inukai-san's Dog.Rated ★ 0.5- Cabinet of CuriositiesRated ★ 4.0
The Last of Us Season 1Rated ★ 4.5
Chainsaw ManRated ★ 4.0- The Glory Part 1Rated ★ 4.0
- Wednesday Season 1Rated ★ 4.0