Movies
Ratings
91
Journey 2: The Mysterious IslandRated ★ 3.5
Journey to the Center of the EarthRated ★ 3.5
Ju-on: The Grudge 2Rated ★ 1.5
Ju-on: The GrudgeRated ★ 3.5
Day of the DeadRated ★ 3.0
ZombielandRated ★ 4.0
The Perks of Being a WallflowerRated ★ 3.5
Love ForecastRated ★ 3.0
Going by the BookRated ★ 2.5
The Man from NowhereRated ★ 3.5
FlippedRated ★ 4.0
The Shawshank RedemptionRated ★ 4.5
South BoundRated ★ 3.0
The ServantRated ★ 1.5
The ConcubineRated ★ 1.5
PunchRated ★ 3.0
ChronicleRated ★ 3.0
CloverfieldRated ★ 4.0
I Am LegendRated ★ 3.5- WishRated ★ 4.0