Movies
Ratings
46
The Girl Who Leapt Through TimeRated ★ 4.5
Spirited AwayRated ★ 4.5
Guardians of the GalaxyRated ★ 4.0
Tae Guk Gi: The Brotherhood of WarRated ★ 4.0
The ThievesRated ★ 3.5
X-Men: The Last StandRated ★ 4.0
Captain America: The Winter SoldierRated ★ 4.0
School of RockRated ★ 3.5
Rise of the Planet of the ApesRated ★ 4.0
AvatarRated ★ 4.5
Spider-Man 3Rated ★ 3.5
Harry Potter and the Goblet of FireRated ★ 4.0
Captain America: The First AvengerRated ★ 3.0
300Rated ★ 3.5
The Great GatsbyRated ★ 3.0
Harry Potter and the Sorcerer s StoneRated ★ 4.0
Monsters UniversityRated ★ 3.5
FlippedRated ★ 4.0
OnceRated ★ 3.5
UpRated ★ 4.0