Movies
Ratings
91
White VengeanceRated ★ 4.5
14 BladesRated ★ 4.5
The BanquetRated ★ 4.5
Curse of the Golden FlowerRated ★ 5.0
The Warring StatesRated ★ 4.5
Ode to My FatherRated ★ 5.0
UnderworldRated ★ 3.5
MoneyballRated ★ 2.5
A MuseRated ★ 0.5
V for VendettaRated ★ 4.0
FuryRated ★ 4.5
You Are My SunshineRated ★ 4.5
Ong-Bak: The Thai WarriorRated ★ 3.5
Catch Me If You CanRated ★ 4.0
WALL-ERated ★ 1.0
X2: X-Men UnitedRated ★ 2.5
Iron Man 2Rated ★ 1.5
Iron ManRated ★ 1.5
The TransporterRated ★ 3.5
Kill Bill : Vol. 2Rated ★ 3.5