Titles you rated
Voice of a MurdererRated ★ 5.0
The TowerRated ★ 3.0
Ghost HouseRated ★ 3.0
Tae Guk Gi: The Brotherhood of WarRated ★ 5.0
The ChaserRated ★ 5.0
Fight ClubRated ★ 3.0
A Dirty CarnivalRated ★ 5.0
Secretly, GreatlyRated ★ 4.0
Resident EvilRated ★ 5.0
The ServantRated ★ 3.0
The Yellow SeaRated ★ 5.0
BedevilledRated ★ 3.0
Public EnemyRated ★ 5.0
FriendRated ★ 5.0
SawRated ★ 5.0- HolidayRated ★ 5.0
TransformersRated ★ 5.0
SilmidoRated ★ 4.0
BlindRated ★ 5.0
Art of FightingRated ★ 2.0