Series
Ratings
139
Squid Game Season 1Rated ★ 4.0
Money Heist Season 5Rated ★ 4.5
Money HeistRated ★ 4.5- The Sandman Season 1Rated ★ 4.0
- Narco-SaintsRated ★ 4.0
- The Glory Part 1Rated ★ 4.0
- The Glory Part 2Rated ★ 4.0
- Mask GirlRated ★ 3.5
- GriseldaRated ★ 3.5
AnnaRated ★ 4.0- Once Upon a Boyhood Season 1Rated ★ 4.0
- Loki Season 2Rated ★ 4.5
Demon SlayerRated ★ 4.0
Demon Slayer Entertainment District ArcRated ★ 3.5
Demon Slayer Mugen Train ArcRated ★ 4.0
Loki Season 1Rated ★ 4.0- BargainRated ★ 4.0
- Big Bet Season 1Rated ★ 4.0
- Money Heist: Korea - Joint Economic Area Part 2Rated ★ 3.5
- Money Heist: Korea - Joint Economic Area Part 1Rated ★ 3.5