Series
Ratings
61
Hotel Del LunaRated ★ 3.0- GFriend Loves EuropeRated ★ 5.0
- The Friends in Adriatic SeaRated ★ 5.0
Slam DunkRated ★ 4.0
Criminal MindsRated ★ 4.0
My ID is Gangnam BeautyRated ★ 2.5
Saga of Tanya the EvilRated ★ 2.0
Sungkyunkwan ScandalRated ★ 2.5- Travel with Dr. TriviaRated ★ 3.5
We Married as a Job!Rated ★ 4.0
W: Two Worlds ApartRated ★ 3.0
Coffee PrinceRated ★ 3.0
Secret GardenRated ★ 2.5
My Husband Got a FamilyRated ★ 2.0
GoblinRated ★ 4.0
Mr. SunshineRated ★ 4.0
Because This Is My First LifeRated ★ 3.5
The Man Who Can't Get Married Season 1Rated ★ 3.5
Fight For My WayRated ★ 3.5
CastleRated ★ 3.0