Movies
Ratings
456
Look BackRated ★ 4.0
BabygirlRated ★ 3.0
The Exit 8Rated ★ 3.5
Chainsaw Man - The Movie: Reze ArcRated ★ 5.0- No Other ChoiceRated ★ 3.0
Demon Slayer: Kimetsu no Yaiba - Infinity CastleRated ★ 3.0- My Daughter is a ZombieRated ★ 3.0
- KPop Demon HuntersRated ★ 4.5
The SubstanceRated ★ 4.0
CloserRated ★ 5.0
Alien: RomulusRated ★ 4.0
EVANGELION: DEATH (TRUE)²Rated ★ 4.0
Neon Genesis Evangelion: The End of EvangelionRated ★ 4.0
ExhumaRated ★ 3.5
The Boy and the HeronRated ★ 3.5
One Fine Spring DayRated ★ 4.0
SleepRated ★ 3.5- IncantationRated ★ 4.0
Detective Conan: The Fourteenth TargetRated ★ 3.5
Detective Conan: Skyscraper on a TimerRated ★ 4.0