Titles you rated
- Love in the Big CityRated ★ 3.0
- Hellbound Season 2Rated ★ 2.0
- The Fall of the House of UsherRated ★ 3.5
- The BequeathedRated ★ 3.0
- RevenantRated ★ 3.5
- The Glory Part 2Rated ★ 2.5
Flames of DesireRated ★ 4.0- SirenRated ★ 3.5
- The Glory Part 1Rated ★ 4.0
- Wednesday Season 1Rated ★ 4.0
- Cabinet of CuriositiesRated ★ 3.5
- The Disney AfternoonRated ★ 5.0
DarkRated ★ 4.0
Stranger ThingsRated ★ 4.5
SkinsRated ★ 4.0
Hello, FranceskaRated ★ 4.0
The Morning ShowRated ★ 3.5- All of Us Are Dead Season 1Rated ★ 2.5
- The Name of the RoseRated ★ 4.0
Twelve Warrior Explosive Eto RangersRated ★ 4.0