Titles you rated
ExtracurricularRated ★ 4.0
Be MelodramaticRated ★ 4.0
SpartacusRated ★ 3.5
IRISRated ★ 4.0
The HeirsRated ★ 3.0
My Lovely Sam-SoonRated ★ 3.5
Jewel in the PalaceRated ★ 4.0
SKY CastleRated ★ 4.0
Kingdom Season 1Rated ★ 4.0
High Kick Through The RoofRated ★ 4.0
Kill Me, Heal MeRated ★ 3.0
High KickRated ★ 4.0
NarcosRated ★ 3.5
Attack on TitanRated ★ 4.0
MonsterRated ★ 4.5
Nadia: The Secret of Blue WaterRated ★ 4.0
Fullmetal Alchemist: BrotherhoodRated ★ 4.5
SpartacusRated ★ 4.0
The Walking Dead Season 2Rated ★ 3.5
Behind the White TowerRated ★ 4.0