Series
Ratings
48
Demon Slayer Swordsmith Village ArcRated ★ 4.0- Demon Slayer: Hashira Training ArcRated ★ 4.0
Demon SlayerRated ★ 4.0
Demon Slayer Mugen Train ArcRated ★ 4.0
Demon Slayer Entertainment District ArcRated ★ 4.0- The Dream Life of Mr. KimRated ★ 3.5
- Narco-SaintsRated ★ 4.5
- All of Us Are Dead Season 1Rated ★ 2.5
- The Silent SeaRated ★ 3.0
- Juvenile JusticeRated ★ 4.0
Our Beloved SummerRated ★ 3.0- My NameRated ★ 3.5
The Falcon and the Winter SoldierRated ★ 3.0
Love, Death & Robots Season 2Rated ★ 4.5
Love, Death & Robots Season 1Rated ★ 4.5- Hellbound Season 1Rated ★ 4.0
Squid Game Season 1Rated ★ 3.5
D.P.Rated ★ 4.5
Toy Soldiers 2Rated ★ 4.5- New Journey to the West Season 8Rated ★ 4.5