Titles you rated
- The White Lotus Season 2Rated ★ 3.0
- Scenes from a MarriageRated ★ 3.0
- AsuraRated ★ 3.5
True DetectiveRated ★ 4.0- ShōgunRated ★ 1.5
- 3 Body ProblemRated ★ 4.5
MindhunterRated ★ 4.5
MindhunterRated ★ 4.5- Sex Education Season 4Rated ★ 4.5
- Beef Season 1Rated ★ 3.5
ExtracurricularRated ★ 2.5
HannibalRated ★ 3.0
HannibalRated ★ 4.0
HannibalRated ★ 4.5
Hospital Playlist Season 2Rated ★ 4.0
Hospital Playlist Season 1Rated ★ 4.5
Normal PeopleRated ★ 4.5
Odd TaxiRated ★ 4.0- The Time It TakesRated ★ 3.5
- Love and AnarchyRated ★ 3.5