Movies
Ratings
356
Lethal Weapon 3Rated ★ 4.0
The Lost World: Jurassic ParkRated ★ 5.0
The MummyRated ★ 4.0- National SecurityRated ★ 3.0
SnowpiercerRated ★ 3.0
ArgoRated ★ 4.0
Be Kind RewindRated ★ 3.0
The QueenRated ★ 4.0
AntzRated ★ 3.0
Ice AgeRated ★ 4.0
The Pursuit of HappynessRated ★ 3.0
Harold & Kumar Go to White CastleRated ★ 3.0
A Knight's TaleRated ★ 5.0
Little Miss SunshineRated ★ 3.0
Kit Kittredge: An American GirlRated ★ 4.0
Back to the Future Part IIRated ★ 4.0
Terminator 2: Judgment DayRated ★ 3.0- The Star Wars Trilogy Special EditionRated ★ 5.0
What a Girl WantsRated ★ 3.0
More Than BlueRated ★ 4.0