Series
Ratings
12
Demon SlayerRated ★ 4.5
Great Selection TaxiRated ★ 3.5
Mischievous KissRated ★ 5.0
SPEC: ShouRated ★ 5.0
Keizoku 2: SPECRated ★ 5.0
An Incurable Case of LoveRated ★ 4.5
悪の教典 序章Rated ★ 3.0
The Girl Who Sees SmellsRated ★ 3.5
Descendants of the SunRated ★ 5.0
GoblinRated ★ 5.0
Natsume Yujin-choRated ★ 4.5
FragileRated ★ 4.0