Movies
Ratings
217
Mad Max: Fury RoadRated ★ 4.0
Jurassic WorldRated ★ 5.0
A Midsummer's FantasiaRated ★ 4.5
RudderlessRated ★ 4.5
Northern Limit LineRated ★ 4.5
Inside OutRated ★ 4.0
AssassinationRated ★ 4.5
Avengers: Age of UltronRated ★ 3.5
TwentyRated ★ 3.5
Furious 7Rated ★ 3.5
Bring It OnRated ★ 4.0
Iron Man 2Rated ★ 4.0
War of the WorldsRated ★ 3.0
Final DestinationRated ★ 3.5
Lust, CautionRated ★ 3.5
D-WarRated ★ 3.0
Once Upon a Time in a BattlefieldRated ★ 3.5
X-Men Origins: WolverineRated ★ 4.0
Cloudy with a Chance of MeatballsRated ★ 3.5
Night at the Museum: Battle of the SmithsonianRated ★ 3.5