Series
Ratings
19- Miss TrotRated ★ 0.5
Coffee PrinceRated ★ 4.0
His and Her CircumstancesRated ★ 5.0- Taste of Mister TrotRated ★ 0.5
- Mr. TrotRated ★ 0.5
PastaRated ★ 4.0
Secret Love AffairRated ★ 4.5
Ghost StoriesRated ★ 3.5
SKY CastleRated ★ 3.0
GleeRated ★ 3.5
GleeRated ★ 3.5
GleeRated ★ 3.5
GleeRated ★ 3.5
GleeRated ★ 3.5
The World of the MarriedRated ★ 3.5
The Light in Your EyesRated ★ 4.5
Some Day or One DayRated ★ 5.0
The NewsroomRated ★ 5.0
Nodame Cantabile in EuropeRated ★ 2.5