Movies
Ratings
199
(500) Days of SummerRated ★ 4.5
Let the Right One InRated ★ 4.0
RedRated ★ 3.5
A Tale of Two SistersRated ★ 3.0
The Hobbit: An Unexpected JourneyRated ★ 3.5
PenelopeRated ★ 2.5
The Twilight Saga: Breaking Dawn - Part 2Rated ★ 3.5
E.T. the Extra-TerrestrialRated ★ 3.5
Knockin' on Heaven's DoorRated ★ 4.5
The Matrix RevolutionsRated ★ 4.0
Percy Jackson & the Olympians: The Lightning ThiefRated ★ 2.0
Public EnemyRated ★ 3.0
Monsters, Inc.Rated ★ 3.5
Ice Age: The MeltdownRated ★ 3.0
ArahanRated ★ 2.5
The Twilight Saga: Breaking Dawn - Part 1Rated ★ 3.0
SunnyRated ★ 2.5
The Mask of ZorroRated ★ 2.5
The Berlin FileRated ★ 2.5
TroyRated ★ 3.0